ЛАБОРАНТ

Отговорности и задължения

- Взима и подготвя проби на материали от производството (клинкер, цимент, въглища и добавки)
- Изготвя анализ на взетите проби по предварително заложени показатели
- Прави анализ и изготвя доклади на получените резултати
- Описва и съхранява данни и оперативни документи
- Поддържа и почиства работното си място

Изисквания

- Имате завършено средно образование (средно техническо ще се счита за предимство)
- Притежавате добра компютърна грамотност
- Умеете да работите в екип
- Имате готовност за работа на сменен режим

Предимства

- Познания в областта на силикатни материали
- Професионален опит в производствена среда и/или на същата или сходна позиция

Компанията предлага

- Конкурентно възнаграждение
- Транспорт от и до местоработата – с. Златна Панега, област Ловеч (Плевен, Тетевен , Ябланица, Луковит, Кирчево, Галата, Български Извор, Петревене, Румянцево, Ъглен, Дерманци, Торос, Глогово, Градежница, Беленци)
- Медицинско обслужване
- Обучение, осигурено от компанията
- Храна на работното място
- Безопасна и приятна работна атмосфера

Как да се свържете с нас

Ако предложението представлява интерес за Вас и желаете да кандидатствате, моля изпратете актуална автобиография на имейл hr@titan.bg или онлайн през сайта на компанията - секция ЗА ХОРАТА в titan.bg, краен срок за подаване на документи 15.09.2020 година. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте за тази позиция »

ТИТАН по света